در هر ثانیه ۴ آیفون جدید به فروش می‌رسد + عکس

شرکت اپل اعلام کرد که تاکنون موفق شده است در حدود ۴ میلیون دستگاه از تلفن همراه جدید آیفون خود به فروش برساند که این فروش تنها در ۳ روز از زمان آغاز عرضه در ۱۴ اکتبر صورت پذیرفته است.
در ضمن در حدود ۲۵ میلیون کاربر نسخه جدیدسیستم عامل IOS یعنی نسخه پنجم آنرا دانلود کرده‌اند که بدین ترتیب عنوان پرطرفدارترین سیستم عامل موبایل در جهان را به خود اختصاص می‌دهد.
۲۰ میلیون کاربر نیز در سرویس ابرهای دیجیتال اپل با نام iCloud ثبت نام کرده‌اند .
گفتنی است که آیفون جدید در کشورهای آمریکا ،استرالیا ،کانادا ،فرانسه ،آلمان ،ژاپن و انگلستان در دسترس خریداران است و از ۲۸ اکتبر در ۲۲ کشور دیگر هم عرضه خواهد شد و تا پایان سال جاری این تعداد به ۷۰ کشور خواهد رسید.
شرکت اپل برای اینکه این فروش بالا را به رخ رقبای چشم بادامی خود برساند کمی چرتکه هم انداخته و آمار دقیقتری را در این مورد اعلام کرده است:
فروش آیفون جدید در ۳ روز اول عرضه تقریبا دو برابر فروش آیفون ۴ در ۳ روز اول عرضه در سال گذشته میلادی است و با کمی جمع و تفریق به نتیجه حیرت انگیز فروش ۱۶ آیفون در هر ثانیه دست پیدا می‌کنیم و البته این نکته نیز قابل توجه است که مانند بعضی از شرکت‌های سازنده موبایل بهترین تلفن همراه خود را با قیمت ۲ دلار !(در اینجا بخوانید) را برای فروش بیشتر عرضه نمی‌کند.

لطفا نظر فراموش نشه لبخند

/ 1 نظر / 29 بازدید
نظر خدا مانند نظر انسان نيست

اگر خداوند با کسي باشد، او هر که باشد و هرچه باشد، نور و برکت و خوبي‌ها از او زاييده مي‌شود. او انتشار دهنده نور است. اما اگر با کسي نباشد، حالا هر کس که مي‌خواهد باشد، پادشاه يا زاهد صدساله فرقي نمي‌کند، نوري از او منتشر نخواهد شد. اگر جريان نور نباشد ‌همه لامپ‌هاي جهان از گرانترين تا ارزانترين‌ها يکي هستند اما اگر يکي از اين لامپ‌ها روشن شود، مهم نيست که برچسبي که بر آن زده‌اند چيست، همين که نور مي‌دهد، زندگي مي‌دهد، روشنايي و بينايي مي‌دهد همين کافيست. مهمترين چيز اينست که آيا خدا با کسي هست يا نه؟