علمکی

در هر ثانیه ۴ آیفون جدید به فروش می‌رسد + عکس

به نام خدا


شرکت اپل اعلام کرد که تاکنون موفق شده است در حدود ۴ میلیون دستگاه از تلفن همراه جدید آیفون خود به فروش برساند که این فروش تنها در ۳ روز از زمان آغاز عرضه در ۱۴ اکتبر صورت پذیرفته است.
در ضمن در حدود ۲۵ میلیون کاربر نسخه جدیدسیستم عامل IOS یعنی نسخه پنجم آنرا دانلود کرده‌اند که بدین ترتیب عنوان پرطرفدارترین سیستم عامل موبایل در جهان را به خود اختصاص می‌دهد.
۲۰ میلیون کاربر نیز در سرویس ابرهای دیجیتال اپل با نام iCloud ثبت نام کرده‌اند .
گفتنی است که آیفون جدید در کشورهای آمریکا ،استرالیا ،کانادا ،فرانسه ،آلمان ،ژاپن و انگلستان در دسترس خریداران است و از ۲۸ اکتبر در ۲۲ کشور دیگر هم عرضه خواهد شد و تا پایان سال جاری این تعداد به ۷۰ کشور خواهد رسید.
شرکت اپل برای اینکه این فروش بالا را به رخ رقبای چشم بادامی خود برساند کمی چرتکه هم انداخته و آمار دقیقتری را در این مورد اعلام کرده است:
فروش آیفون جدید در ۳ روز اول عرضه تقریبا دو برابر فروش آیفون ۴ در ۳ روز اول عرضه در سال گذشته میلادی است و با کمی جمع و تفریق به نتیجه حیرت انگیز فروش ۱۶ آیفون در هر ثانیه دست پیدا می‌کنیم و البته این نکته نیز قابل توجه است که مانند بعضی از شرکت‌های سازنده موبایل بهترین تلفن همراه خود را با قیمت ۲ دلار !(در اینجا بخوانید) را برای فروش بیشتر عرضه نمی‌کند.

لطفا نظر فراموش نشه لبخند